Kasztanki zakończyły swoją przygodę z Franklinem. Uwieńczeniem programu "Rok z Franklinem" były zajęcia, na które zaprosiliśmy P. Agnieszkę - naszego logopedę. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania pt. "Franklin idzie do logopedy" aktywnie biorąc w nim udział - wskazując swój kartonik adekwatny do treści utworu. Quiz stał się podsumowaniem ich wiedzy dotyczącej głównego bohatera. Kasztanki w toku zajęć ćwiczyły również motorykę małą. Na koniec otrzymały pamiątkowe dyplomy.